O autorze
Poseł na Sejm RP VII kadencji z wykształcenia prawnik. Wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Moim priorytetem jest polityka prorodzinna, wyrównywanie szans rozwoju uboższych regionów kraju, wprowadzanie rozwiązań wspierających małą i średnią przedsiębiorczość, praca na rzecz równouprawnienia kobiet oraz ekologia.

Przekaz PiS dla Europy: Polska nierządem stoi

Wojna polsko - polska wkroczyła na międzynarodowy poziom, a PiS zaprezentował w Europie najgorsze narodowe tradycje - przywiązanie do liberum veto i hasła "Polska nierządem stoi". Straciliśmy wiarygodność i wszystkich sojuszników, pozostaje więc jedynie San Escobar i ewentualnie putinowska Rosja. Gorzej, gdy nieobliczalny rząd z zemsty za wybór Tuska całkowicie wyprowadzi nas z Europy...

Beata Szydło skompromitowała Polaków twierdząc w Parlamencie Europejskim, że jeden głos sprzeciwu kwestionuje prawomocność uchwały całej Rady Europy. Elity PiS chyba nie pamiętają z lekcji historii, jak skończyła się era liberum veto w dawnej Rzeczpospolitej. Dziś nawet nie trzeba zaborców by podzielić naród, bo Jarosław Kaczyński i jego ludzie radzą sobie z tym doskonale.

PiS od zawsze gra na najgorszych ludzkich instynktach, a teraz promuje w Europie najgorsze narodowe przywary. Z zawiści, z braku perspektyw w myśleniu, z głupiej chęci imponowania swojemu elektoratowi. A może być jeszcze gorzej. Kaczyńskiemu nie udała się zemsta na Tusku, więc w odwecie zemści się na wszystkich Polakach wyprowadzając Polskę z Unii Europejskiej, na którą też zresztą jest śmiertelnie obrażony. Na Kremlu już pewnie zacierają ręce z radości.

Szanowni Państwo - czy naprawdę Polacy zasłużyli na powrót do epoki sprzed 1989 roku?
Trwa ładowanie komentarzy...